Dla organizatorów i biznesu

Imprezy Masowe

O sukcesie koncertu czy innej imprezy masowej decydują nie tylko zaproszeni artyści, ale również takie czynniki, jak bezpieczeństwo, dobry dojazd czy klimat miejsca, w którym się ona odbywa. Dlatego też pod kątem organizacji imprezy masowej Twierdza Modlin to strzał w dziesiątkę.

Idealnym miejscem do organizacji imprez masowych jest dziedziniec koszar, którego powierzchnia wynosi 20 hektarów. Dzięki temu w Twierdzy Modlin mogą odbywać się wydarzenia nawet dla 40 000 uczestników! Jednocześnie ilość i różnorodność obiektów, wchodzących w skład tej nieruchomości, daje możliwość organizacji także mniejszych, bardziej kameralnych eventów.

Specyfika obiektu daje przestrzeń zarówno dla imprez jedno- i kilkudniowych, zamkniętych i otwartych dla wszystkich. W Twierdzy Modlin istnieje możliwość organizacji wydarzeń plenerowych, jak i takich, które częściowo odbywają się w pomieszczeniach. Wielkość dziedzińca pozwala również na swobodne ustawienia kilku scen i realizowania w jednym czasie, bez żadnej kolizji i problemów z nagłośnieniem, kilku różnych punktów programu. Bez trudu pomieści się tam zaplecze techniczne, strefa cateringowa i strefy relaksu. Dziedziniec koszar to także doskonałe miejsce na przygotowanie miasteczka namiotowego, w którym uczestnicy imprezy masowej mogą spędzić kilka dni.

Twierdza Modlin znajduje się ok. 30 km od Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin, stacji kolejowej i drogi krajowej nr 7. Dzięki rozbudowanej siatce połączeń na imprezę masową odbywającą się w tym miejscu szybko i wygodnie dotrą goście nie tylko z całej Polski, ale i Europy. Bez trudu zaoferujemy też teren pod parking dla tych, którzy przyjadą samochodami.

Boris Brejcha w Twierdzy Modlin
Krzysztof Świtalski Modlin

Imprezy Firmowe

Piknik rodzinny, gra terenowa, survival lub spotkanie z historią – potencjał Twierdzy Modlin pod względem możliwości organizacji imprez firmowych jest właściwie nieskończony. Jedyne, co Cię ogranicza, to Twoja wyobraźnia.

Szukasz miejsca, by zorganizować dla swoich pracowników i ich rodzin piknik z atrakcjami dla gości w każdym wieku? A może masz już dosyć typowych „integracji” i chcesz zaproponować im udział w przygodzie, której długo nie zapomną? Odezwij się do nas, a nie pożałujesz! Imprezy firmowe w Twierdzy Modlin to coś niepowtarzalnego.

Specjalnie dla Twojej firmy przygotujemy ofertę na organizację imprez firmowych szytą na miarę.

Twierdza Modlin to miejsce, które oddycha historią, a imprezy firmowe w tej lokalizacji to szansa na niepowtarzalne obcowanie z zabytkami. Specjalnie dla Twojej grupy opracujemy trasę zwiedzania w towarzystwie przewodnika dobranego pod kątem Twoich oczekiwań. Od intensywnej wycieczki w ciepły dzień wolisz klimatyczny spacer w świetle księżyca? Też da się zrobić!

Dla tych, którzy od imprez firmowych oczekują bardziej intensywnych wrażeń, zorganizujemy grę terenową, kilkudniowy obóz przetrwania lub przeszkolenie wojskowe. A może potrzebujesz przestrzeni, gdzie swobodnie zmieści się kilkaset osób, liczne stoiska z atrakcjami, bogate zaplecze gastronomiczne i parking? Trafiłeś idealnie, bo tak się składa, że w Twierdzy Modlin mamy 60 hektarów terenu, który możemy Ci wynająć w całości lub w potrzebnej Ci wielkości.

Możliwości organizacji imprez firmowych w Twierdzy Modlin jest bez liku. Skontaktuj się z nami, a gwarantujemy, że Twoi pracownicy już nie będą chcieli jeździć nigdzie indziej

Imprezy firnowe
kino plenerowe Modlin

Plenery Filmowe

Twierdza Modlin to obiekt o niezwykłym potencjale w ujęciu miejsca, architektury i inżynierii wojskowej. Jego walory doceniło już wielu twórców, a sama Twierdza była gwiazdą licznych filmów, seriali i teledysków. Choć nie grała głównej roli, to i tak skradła show znamienitym artystom. Nic dziwnego! Już same zabytkowe koszary o długości 2,5 km, w których znajduje się 800 pomieszczeń i 7 km korytarzy, dają niesamowite możliwości organizacji plenerów filmowych, o pozostałych, licznych budynkach, które są w naszym posiadaniu, nie wspominając.

Bliskość Warszawy i doskonałe skomunikowanie (z lotniskiem, drogą krajową, linią kolejową) daje możliwość łatwego i szybkiego dojazdu do Twierdzy Modlin, natomiast zamykane koszary i dziedziniec oraz pozostałe tereny i obiekty zlokalizowane na prywatnych działkach gwarantują plenerom filmowym prywatność, swobodę i bezpieczeństwo.

W Twierdzy Modlin realizowane były zdjęcia do takich produkcji, jak m.in.: Miasto 44, Róża, W ciemności, CK Dezerterzy, Pan Tadeusz, Pułkownik Kwiatkowski, Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć, Jutro idziemy do kina, 1920 Bitwa Warszawska, Czas honoru, Kiler. Często współpracujemy również z bardziej niszowymi produkcjami, twórcami alternatywnymi i youtuberami.

Jeśli poszukujesz unikalnych plenerów i wnętrz, możesz już przestać, bo właśnie je znalazłeś. Szpital, więzienie, zamek, kościół, angielski ośrodek szkoleniowy, miejsce zgrupowania wojsk, pola bitew, londyńskie metro, pałac, dworzec kolejowy, posterunek policji, getto warszawskie i lwowskie, port, inna twierdza czy też miasto (np. Grodno lub Warszawę w czasie Powstania Warszawskiego) – Twierdza Modlin zagra dla Ciebie wszystko i w każdym okresie historycznym.

Imprezy Sportowe

Kto powiedział, że imprezy sportowe mogą odbywać się tylko na stadionach lub w zadaszonych halach sportowych? A gdyby tak spotkać się w najdłuższym budynku w Europie lub na szlakach, którymi kroczyły wojska szwedzkie, napoleońskie, carskie, pruskie i, oczywiście, polskie? Jeśli chcesz zorganizować jedyne w swoim rodzaju, niezapomniane dla uczestników wydarzenie sportowe, dobrze trafiłeś – Twierdza Modlin to doskonałe miejsce! 60 hektarów terenu, który możemy Ci zaproponować, daje niesamowite możliwości.

Na terenie Twierdzy Modlin odbyło się już wiele różnego rodzaju imprez sportowych. Mamy na swoim koncie współpracę z organizatorami wydarzeń zarówno dla dzieci czy młodzieży, jak i dorosłych.

Historyczne szlaki Twierdzy Modlin są idealne na wyścigi kolarskie, biegi krótko- i długodystansowe, przełajowe, na orientację, a także te bardziej ekstremalne. W przypadku tych ostatnich imprez sportowych istnieje możliwość wykorzystania zarówno naturalnie istniejących utrudnień, jak i budowy nowych przeszkód. Niejednolite ukształtowanie terenu, zróżnicowane podłoże czy wymagające wzniesienia docenili już uczestnicy i organizatorzy m.in. takich wydarzeń, jak Runmageddon, Bieg Czterech Generałów, Bieg Obrońców Modlina czy Lotto Poland Bike Marathon.

Imprezy sportowe odbywające się w Twierdzy Modlin są jedyne w swoim rodzaju, a wyjątkowego charakteru i niepowtarzalnej atmosfery dodaje im bliskość zabytkowych obiektów, które uczestnicy tych wydarzeń mają okazję poznać z zupełnie innej perspektywy.

Dzięki wielkości terenu i zabudowań, którymi dysponujemy, bez problemu możemy zaproponować organizatorom powierzchnie na cele magazynowe, biurowe, teren pod budowę zaplecza technicznego, rozstawienie sceny oraz miasteczka dla zawodników i kibiców. Oferujemy także miejsce na zorganizowanie parkingu.

Runmageddon Twierdza Modlin
Bieg 4 generałów Modlin