Nocne zwiedzanie z przewodnikiem Twierdzy Modlin

Już 10 listopada (piątek) 2023 roku, o godzinie 18:00; widzimy się na uwielbianym przez Ciebie wydarzeniu jakim jest Twierdza Modlin – nocne zwiedzanie z przewodnikiem! 

Będzie to wyjątkowa okazja, aby poznać tajemnice tego niesamowitego miejsca po zmroku! Nasi przewodnicy z chęcią opowiedzą Tobie ciekawe historie dotyczące Twierdzy oraz zdradzą sekrety związane z poszczególnymi obiektami znajdującymi się na jej terenie.


Przed rozpoczęciem wycieczki, należy zgłosić się do naszego punktu „Centrum Edukacji Historycznej – Prochownia 197”, w celu zeskanowania biletów.
Skanowanie biletów rozpoczynamy od godziny 18:45.

Spotykamy się w Muzeum Twierdzy Modlin, czyli Centrum Edukacji – Prochownia 197, ul. Gen. Bema 200C, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki. Z tego miejsca wraz z naszym przewodnikiem ruszymy w podróż, by poznać niezwykłą historię Twierdzy Modlin. W ramach tego wydarzenia będziesz miał okazję zobaczyć zabytki do których na co dzień nie ma dostępu, a tym bardziej o zmroku. Zapowiada się niezły dreszczyk emocji! Jeśli lubisz czuć adrenalinę, to ta wycieczka jest dla Ciebie idealna!

Całkowity koszt: 40zł/osoba!

Trzeba jednak pamiętać, że liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona, dlatego warto się spieszyć i zarezerwować swoje miejsce już teraz.
Nocne zwiedzanie Twierdzy Modlin to wyjątkowa okazja dla wszystkich, którzy chcą poznać historię tego miejsca w niecodzienny sposób. Nie przegap takiej okazji!
Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego wydarzenia, jak i samego miejsca jakim jest Twierdza Modlin, zapraszamy na naszą stronę internetową: www.twierdzamodlin.com

Pamiętajcie o ciepłej odzieży, wygodnym obuwiu, latarkach oraz coś na komary. Będziemy chodzić po nierównościach, schodach i ciemnych pomieszczeniach w których łatwo się pobrudzić. Uprzedzamy, że ta wycieczka nie jest dla dzieci, ze względu na nierówne tereny i ciemności.

Kontakt:
Nr tel.: +48 888 424 888
e-mail: kontakt@twierdzamodlin.com
Do zobaczenia w Twierdzy Modlin – nocą!