Opinie

Odwiedziłeś Twierdzę Modlin?

Poznaj opinie naszych klientów

Maciej Miecznikowski

Źródło: Google
5/5
Super miejsce do zwiedzania, prochownia,biala wieża, wieża czerwoną oraz podziemia. Polecam zwiedzanie tego miejsca, że względu na coraz mniejsza ilość takich miejsc. Super dojazd i piękne widoki na okoliczną Narew łącząca się z Wisłą.Jednak do zwiedzania polecam wziąść przewodnika, spora wiedza pomaga w odkrywaniu tych ukrytych miejsc.

Michał Gabryelski

Źródło: Google
5/5

Miejsce które mogę polecić wielbicielom budowli militarnych. Stan zachowania coś prawda miejscami średni, ale i tak warto zobaczyć to miejsce. Parking w twierdzy jest płatny. Za 5pln można wejść na Wieżę Tatarską, skąd roztacza się wspaniały widok na okolicę, ujście Narwi do Wisły. Po drodze na punkt widokowy jest wystawa dawnych fotografii wykonanych na terenie Twierdzy.

Jerzy

Źródło: Google
5/5
Świetne, niewielkie muzeum interaktywne, gdzie można dotykać i przymierzać wiele replik mundurów i broni z września 1939. Do tego ciekawe pojazdy wojskowe z LWP, do każdego można wchodzić! Oraz wystawa dioram i modeli z klocków Cobi. Polecam!

Sławomir Szymański

Źródło: Google
5/5
Świetne miejsce na wycieczki zwłaszcza dla osób które są zainteresowani sprawami wojskowymi ale dla innych na pewno do zwiedzenia Wieża widokowa z której rozpościera się widok na od na Wisłę liczne wysepki oraz znajdujące się po drugiej stronie spichlerz

Alicja Nowak

Źródło: Google
5/5
Ciekawe doświadczenie, warto wybrać się na wycieczkę z przewodnikiem – możliwość zobaczenia licznych planów filmowych, wnętrz koszar i budynków im towarzyszących. Super widoki z wierzy, na zbieg Wisły i Narwi i spektakularny spichlerz.

Grażyna Cudak

Źródło: Google
5/5

Tak znakomite muzeum jak tutaj w prochowni rzadko kiedy można zobaczyć. Artefakty znakomicie połączone z mulimediami. Fantastyczne miejsce, rewelacyjnie opowiada o przeszłości. Gratulacje dla wszystkich, którzy je przygotowali.

karmela1987

Źródło: Google
5/5
Wrócę tam na dłuższy spacer. 1h to za mało, żeby dostrzec wszystkie walory tego miejsca. Polecam wejść na wieżę widokową. Bilet 5zl. Widok na łączące się rzeki, w tle Warszawa 😊 Polecam dla wszystkich 😊

Zjawa Zjawa

Źródło: Google
5/5

Miejsce, którego nie powinno się odpuścić planując podróże /zwiedzanie! Od mojej pierwszej wizyty w Twierdzy minęło juz trochę czasu, a ja zawsze chętnie tam wracam. Widok z wieży na rzekę oraz na twierdzę – cudowny. Warto zobaczyć wszystko od A do Z niczego nie pomijając. Poza tym biegi tam organizowane również super 👌 😉

Michał Seta

Źródło: Google
5/5

Świetne widoki z wieży w garnizonie! Polecam przy zachodzacym słońcu i zachmurzonym niebie 😊

Paweł Jurczuk

Źródło: Facebook

Bardzo fajne nocne zwiedzanie, możliwość wejścia do zamkniętych pomieszczeń, klimat delikatnej tajemniczości. Pani Przewodniczka odpowiada na wszystki pytania i podaje dużo ciekawostek. Polecam

Rafał Szymański

Źródło: Facebook

Polecam wszystkim. Byłem tu wiele razy i jeszcze wiele razy tu będę. Od przewodnika można usłyszeć wiele ciekawych historii o tym miejscu!

Piotr Zakrzewski

Źródło: Facebook
Fajne miejsce, fajni ludzie i kawał dobrej roboty.
Wiele atrakcji, wiele pomysłów w pełnym historii miejscu.
Oby tak dalej.