Twierdza Modlin – nocne zwiedzanie z przewodnikiem

Zapraszamy na wyjątkowe zwiedzanie Twierdzy Modlin z przewodnikiem NOCĄ! - obecnie prowadzimy zapisy na Mroczne Historie Twierdzy Modlin (inna zakładka).

Mam dla Ciebie wspaniałą informację, która na pewno Ci się spodoba, jeśli jesteś miłośnikiem historii i lubisz odkrywać nowe miejsca! Już  2023 roku, o godzinie ; widzimy się na uwielbianym przez Ciebie wydarzeniu jakim jest Twierdza Modlin – nocne zwiedzanie z przewodnikiem
Będzie to wyjątkowa okazja, aby poznać tajemnice tego niesamowitego miejsca po zmroku! Nasi przewodnicy z chęcią opowiedzą Tobie ciekawe historie dotyczące Twierdzy oraz zdradzą sekrety związane z poszczególnymi obiektami znajdującymi się na jej terenie.
 

Przed rozpoczęciem wycieczki, należy zgłosić się do naszego punktu „Centrum Edukacji Historycznej – Prochownia 197”, w celu zeskanowania biletów. Skanowanie biletów rozpoczynamy od godziny 18:45.

Ruszamy spod Centrum Edukacji – Prochownia 197, ul. Gen. Bema 200C, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki. Z tego miejsca wraz z naszym przewodnikiem ruszymy w podróż, by poznać niezwykłą historię Twierdzy Modlin. W ramach tego wydarzenia będziesz miał okazję zobaczyć zabytki do których na co dzień nie ma dostępu, m.in.:
*Areszt Carski,
*Koszary Obronne, które są najdłuższym budynkiem w Europie!
*Wieżę Czerwoną,
*Wieżę Wodną,
*Stołówkę Wojskową
*Kojec Meciszewskiego
(Zwiedzanie zaczyna się z reguły kilka minut po wyznaczonym czasie ponieważ nasz przewodnik ma miękkie serce i czeka na spóźnialskich).
 
Całkowity koszt: 40zł/osoba!
 
Trzeba jednak pamiętać, że liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona, dlatego warto się spieszyć i zarezerwować swoje miejsce już teraz. Nocne zwiedzanie Twierdzy Modlin to wyjątkowa okazja dla wszystkich, którzy chcą poznać historię tego miejsca w niecodzienny sposób. Nie przegap takiej okazji!

Pamiętajcie o ciepłej odzieży, wygodnych butach i latarkach. Będziemy chodzić po nierównościach, schodach i ciemnych pomieszczeniach w których łatwo się pobrudzić. Uprzedzamy, że ta wycieczka nie jest dla dzieci, ze względu na nierówne tereny i ciemności.

Kontakt:
nr tel.: +48 888 424 888
e-mail: kontakt@twierdzamodlin.com

Do zobaczenia w Twierdzy Modlin NOCĄ!

Terminy nocnego zwiedzania z przewodnikiem:

  • Twierdza Modlin – nocne zwiedzanie z przewodnikiem:
    15 września (piątek), godz. 19:00
  • Twierdza Modlin – mroczne zwiedzanie z przewodnikiem:
    27 październik (piątek), godz. 18:00
  • Twierdza Modlin – nocne zwiedzanie z przewodnikiem:
    10 listopada (piątek), godz. 18:00

Spotykamy się pod Centrum Edukacji Prochownia 197,
ul. Gen. Bema 200C, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki.
Wjazd przez szlabany (Wjazd A)
na skrzyżowaniu ulic Bema i Poniatowskiego:

Kontakt:
nr. telefonu: +48 888 424 888
e-mail: kontakt@twierdzamodlin.com

Czy ta informacja była pomocna?
5/5