Twierdza Modlin – zwiedzanie z ANIMATOREM DLA DZIECI

🎈👧🧒Twierdza Modlin – zwiedzanie z ANIMATOREM DLA DZIECI❗️
Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnego odkrywania tajemnic Twierdzy Modlin. Spędźcie z nami czas w ciekawy, edukacyjny, a zarazem bardzo przyjemny sposób. To wspaniałe miejsce, które pozwoli na rozwijanie pasji i zainteresowań oraz zdobywanie nowych doświadczeń! 🔍👀
📅 9 marca (sobota) lub 10 marca (niedziela), o godzinie 11:30.
🎫Kliknij, aby kupić bilet:
💰Cena uczestnictwa w wycieczce z przewodnikiem-animatorem:
• dzieci od 6 do 12 lat – 35 zł (bilety tylko ONLINE)
• dorośli – 20 zł (dorośli kupują bilety TYLKO NA MIEJSCU!).
*Pragniemy zaznaczyć, że wycieczka jest dedykowana głównie dzieciom i dostosowana do ich wieku. Z tego powodu dorośli uczestniczący w wycieczce nie otrzymają tak dużo informacji na temat Twierdzy Modlin, jak podczas standardowego zwiedzania z przewodnikiem. Niemniej jednak, zachęcamy rodziców do towarzyszenia swoim dzieciom podczas wycieczki z naszym animatorem, aby robić pamiątkowe zdjęcia i wspierać swoje pociechy w rozwiązywaniu zagadek.
 
📌 Prosimy o przybycie co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem wycieczki do Muzeum Twierdzy Modlin (ul. Bema 200C, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki).
*Muzeum znajduje się obok parkingu, a przed wejściem do niego stoi Tankietka TK-1, co ułatwi jego znalezienie. UWAGA! Pomimo identycznego adresu, prosimy nie kierować się w stronę Wieży Czerwonej.
 
🚘Parking jest płatny – kosztuje 3 złote za każdą rozpoczętą godzinę. Wjazd na parking odbywa się przez bramę A na skrzyżowaniu ulic Bema i Poniatowskiego.
 
W razie dodatkowych pytań, bądź problemów z zakupem biletu, zapraszamy do kontaktu na Messenger lub pod numerem:
☎️+48 888 424 888☎️