Zwiedzanie z przewodnikiem

Poznaj historię jednej z największych twierdz na świecie w towarzystwie wykwalifikowanego przewodnika, który oprowadzi Cię po nieznanych zakamarkach fortyfikacji. Podczas wycieczki poznasz niesamowitą historię miejsca, która rozpoczęła się jeszcze w czasach Potopu Szwedzkiego i trwa do dziś. Obiekt, który mógł pomieścić 17000 żołnierzy i 666 armat skrywał wojskowe tajemnice Francuzów, Rosjan, Niemców i Polaków. Dziś możesz odwiedzić, schrony przeciwlotnicze, ukryte przejścia, carskie więzienie, stację filtrów, stację gołębi pocztowych, działobitnie lub pomieszczenia które jeszcze przed rokiem pełniły funkcje tajnych archiwów wojskowych. To tylko fragment tego co skrywa ponad 200letnia historia twierdzy. Więcej możesz dowiedzieć się biorąc udział w wycieczce z przewodnikiem, która trwa około 3 godzin.

Cena: 39 zł/osoba. 

Prosimy o przybycie co najmniej 15 minut przed wycieczką, w celu skanowania biletów.

To jeszcze nie wszystko!

Jeśli po zwiedzaniu poczujecie niedosyt, chęć zobaczenia „czegoś więcej”, zapraszamy Was do naszych punktów – bilety w cenie zwiedzania.
• Wieża Czerwona – dwa tarasy z widokiem na cytadelę oraz ruiny spichlerza
• Muzeum Twierdzy Modlin – multimedialna wystawa poświęcona obronie Modlina. Odwiedź gabinet generała Thommee i zrób pamiątkowe zdjęcie w fotobudce!  Czas zwiedzania: zależny od grupy.

Bilety znajdziesz w zakładce „ZWIEDZANIE”