BIEGIEM DO KOSZAR

🔥🔥🔥BIEGIEM DO KOSZAR🔥🔥🔥
Przebiegnij przez Najdłuższy budynek w Europie już 17 maja 2024 roku w Twierdzy Modlin‼️💪😉
🌜✨To już siódma edycja nocnej imprezy biegowej, którego pięciokilometrowy odcinek został wytyczony niemal w całości w budynku. 🤯 Koszary Obronne nazywane najdłuższym budynkiem w Europie to wielokondygnacyjna zabytkowa budowla o długości 2250 metrów, znajdująca się zaledwie 30 km od Warszawy, u zbiegu dwóch rzek; Wisły i Narew. 📌
📍 Twierdza Modlin, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Generała Józefa Bema 200C, wjazd na parking odbywa się przez bramę A na skrzyżowaniu ulic Bema i Poniatowskiego.

Rok temu pobiliśmy wspólnie rekord frekwencji, było nas aż ponad 550 osób! 😎

Jaki jest temat przewodni?🏆
Medale, koszulki i inne gadżety, które przewidzieliśmy w tegorocznej edycji biegu będą nawiązywały do symboli historycznych związanych z Twierdzą Modlin.

Klasyfikacje:
1. Open Kobiet 🧍‍♀️
2. Open Mężczyzn 🧍‍♂️
3. Kategoria drużynowa 👫 – aby zostać klasyfikowanym w kategorii drużynowej zawodnicy muszą być zapisani z identycznie brzmiącymi nazwami. Do kategorii drużynowej będą wliczane 3 najlepsze czasy. W zespole musi być co najmniej jedna kobieta.

👧🧒Dzieci do 10 roku życia mogą startować za uprzednią zgodą rodzica.

Zapraszamy serdecznie do śledzenia naszych grup na Facebooku, gdzie znajdziesz najświeższe informacje na temat tego wydarzenia!

Do boju! 🏃‍♀️🏃‍♂️💨